No. 1 Buford, Hughes, Cedar Grove, Prince Avenue enter playoffs where they started

1. (1) Buford (10-0)

2. (2) Colquitt County (10-0)

3. (3) Mill Creek (9-1)

4. (4) Carrollton (10-0)

5. (5) North Cobb (8-2)

6. (6) Walton (8-2)

7. (9) Milton (7-3)

8. (10) Valdoste (8-2)

9. (7) Lambert (9-1)

10. (NR) Westlake (7-3)

Out: No. 8 Grayson

Class 6A

1. (1) Hughes (10-0)

2. (2) Thomas County Center (10-0)

3. (3) Roswell (9-1)

4. (4) Gainesville (10-0)

5. (5) Woodward Academy (9-1)

6. (6) Roma (9-1)

7. (7) Marist (8-2)

8. (8) Braunschweig (10-0)

9. (9) Lee County (7-3)

10. (10) Houston County (8-2)

Class 5A

1. (1) Ware County (9-0)

2. (2) Creek side (8-2)

3. (3) Carterville (9-1)

4. (6) Jefferson (8-2)

5. (5) Cambridge (8-2)

6. (4) Coffee (8-2)

7. (7) Dutch Town (9-1)

8. (8) Warner Robins (6-4)

9. (9) Calhoun (7-3)

10. (10) Loganville (9-1)

Class 4A

1. (1) Cedartown (10-0)

2. (2) North Oconee (10-0)

3. (3) Perry (9-1)

4. (5) Benedictine (8-2)

5. (4) Troop (9-1)

6. (7) Bainbridge (6-4)

7. (9) Wayne County (8-2)

8. (6) Burke County (8-2)

9. (10) Whitewater (8-2)

10. (NR) LaGrange (7-2)

Start: 8 Starr’s Mill

Class 3A

1. (1) Cedar Grove (7-2)

2. (2) Day of Calvary (9-0)

3. (3) Sandy Stream (8-2)

4. (4) Carver (Atlanta) (6-3)

5. (5) Peach County (7-3)

6. (6) Thomasville (7-3)

7. (7) Stephens County (8-2)

8. (8) Carver (Columbus) (7-2)

9. (9) Oconee County (6-4)

10. (10) Adairville (9-1)

Class 2A

1. (1) Fitzgerald (10-0)

2. (2) South Atlanta (9-0)

3. (3) Appling County (8-1)

4. (4) Thompson (9-1)

5. (5) Callaway (7-3)

6. (6) Pierce County (9-1)

7. (7) Rockmart (8-2)

8. (9) Eagle’s Landing Christian (6-4)

9. (NR) Cook (7-3)

10. (10) North Cobb Christian (9-1)

Start: 8 County Worth

Class A Division I

1. (1) Prince Avenue Christian (9-0)

2. (2) Swainsboro (9-0)

3. (3) Rabun County (10-0)

4. (4) Irwin County (8-1)

5. (5) Brooks County (7-2)

6. (6) Darlington (10-0)

7. (7) Elbert County (9-1)

8. (8) St. Francis (7-3)

9. (9) Meter (7-3)

10. (NR) Bleckley County (8-2)

Exit: 10th Whitefield Academy

Class A Division II

1. (1) Bowdon (8-1)

2. (2) Johnson County (10-0)

3. (3) First County (7-3)

4. (4) Charlton County (7-2)

5. (5) Schley County (8-2)

6. (6) Clinch County (8-2)

7. (7) McIntosh County Academy (9-1)

8. (9) Lincoln County (8-2)

9. (8)Manchester (6-3)

10. (10) Wilcox County (7-3)